АНАЛІЗ ПРОГРАМИ ПАРТІЇ
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ

ПРОГРАМА ПАРТІЇ
Передвиборна програма політичної партії «Громадянська позиція»

Країна з мирним небом, із заможними та щасливими людьми. Європейська. Багата. Успішна та захищена. Країна, де панують закон і справедливість. Без корупції та «договірняків». Без кумівства та мародерів.

Це – Україна, яку ми залишимо нашим дітям. Для цього наша команда об'єдналася та йде змінювати правила. Змінювати наше з Вами життя.
Ми йдемо працювати. Важко. Компетентно. Чесно.
Ми йдемо ухвалювати важкі рішення та відповідати за результат.
Ми йдемо служити Вам. З першого дня!

Щоб перетворити Україну на безпечну державу, необхідні три складові: успішна економіка, сильна армія та надійні союзники. Заможні українці – найшвидший шлях до миру.
Ми створимо міцну економіку – це ключ до української безпеки.
Беззаперечна економічна перевага над російським агресором допоможе на наших умовах повернути Крим і Донбас.
Потужна дипломатія – зміцнимо підтримку України з боку демократичних країн світу. На період до вступу України в НАТО встановимо союзницькі відносини з США та Великою Британією.
Скасування призову та створення професійного війська! Українська армія – ключовий інструмент стримування Росії. Солдати будуть високо мотивованими, навченими і забезпеченими за стандартами НАТО. Армія отримуватиме сучасну техніку та озброєння, вироблені вітчизняними, в тому числі приватними, оборонними підприємствами та в кооперації з виробниками країн НАТО. Армією керуватимуть досвідчені офіцери!

Антикорупційна та судова реформи – основа змін у країні. Без них інші ініціативи не працюватимуть.

Невідворотність покарання за злочин, в тому числі і насамперед для політиків і чиновників: чим вище посадове крісло - тим довший термін у в'язниці.

Топ-корупціонери – сидітимуть довічно!

Пріоритет – знищення корупції серед керівництва Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, всіх державних органів та корпорацій, керівництва МВС, СБУ, ГПУ та судової системи. Тільки так ми зламаємо хребет корупційній гідрі, яка не дає українцям гідно жити у власній країні.

Служба безпеки України назавжди позбудеться «економічних» повноважень. Жодних «віджимів бізнесу», «дахувань схем», «полювань» на політичних опонентів! СБУ повністю зосередиться на виконанні спеціальних завдань щодо протидії російській агресії, іншим зовнішнім загрозам та тероризму.

Ми забезпечимо неупереджене, законне судочинство – це відновить довіру до судів, відкриє шлях до України новим внутрішнім та зовнішнім інвестиціям.

НАТО – це не лише воєнний блок. Насамперед – це високий рівень достатку громадян, це – високі стандарти життя. Лише здійснивши всі реформи, запропоновані нашою командою у цій програмі, ми будемо бажаним союзником для ЄС та НАТО, союзником на рівних правах, а не ресурсним додатком.

Україна не зможе рухатися вперед, поки ми не скинемо владу олігархів.
Вони створили власні монополії в економіці та політиці. Приватизували правоохоронні та силові структури. Монополізували правосуддя. Вони порушують наші конституційні права і свободи.
Ми дамо олігархам вибір: або вони вестимуть чесний бізнес і сплачуватимуть податки, або шукатимуть для проживання іншу країну.

Ми перетворимо Україну на заможну європейську державу. Завдяки успішній економіці ми розв'яжемо соціальні проблеми.
Остаточно знищивши корупцію та зруйнувавши схеми і монополії олігархів, за короткий термін отримаємо додаткові сотні мільярдів гривень до державного та місцевих бюджетів; знизимо комунальні тарифи; збільшимо пенсії та зарплати.
Ми розпочнемо втілення масштабних інфраструктурних проектів з наданням переваги українському виробникові. На будівництві нових доріг, мостів, вокзалів та аеропортів створимо сотні тисяч нових робочих місць.
Буде затверджена державна програма кредитування житла та стимулювання створення робочих місць для вимушених переселенців.
Знизимо оподаткування заробітної плати. Запровадимо персональну фінансову відповідальність чиновника за блокування роботи підприємства.
Забезпечимо всім підприємцям рівні умови доступу і прозорі конкурентні процедури приватизації державних підприємств і майна.
Запровадимо відкриті конкурси для працівників ДФС і митниці. Забезпечимо прозорість їхньої діяльності у поєднанні з автоматизацією процесів.
Остаточно ліквідуємо податкову міліцію.Позбавимо правоохоронні та силові структури невластивих їм функцій і важелів силового втручання в економічні процеси.

Верховна Рада працюватиме за новими правилами! Правилами демократії та рівності перед законом. Депутат буде відповідати за свої рішення. Понад 10% прогулів пленарних засідань стануть причиною позбавлення мандату. Кнопкодавство – позбавлення мандату та кримінальна справа.
Ми внесемо зміни до Конституції та скасуємо депутатську недоторканність. Створимо справжній український парламент, а не закритий бізнес-клуб.

Україна стане країною здорових людей.
Буде запроваджена система обов'язкового державного медичного страхування, що підвищить доступність та якість медичних послуг для українців.
Міністерство охорони здоров'я України буде докорінно реформоване. Воно позбудеться невластивих функцій, таких як управління лікарнями, обслуговування та ремонт закладів, і зосередить зусилля на розробці політики та плануванні у сфері охорони здоров'я.
Чесність та професійність лікарів стануть гарантією якісного та своєчасного лікування пацієнтів.

Ми перетворимо Україну на європейський екологічний оазис.
Будуть запроваджені жорсткі нормативи щодо викидів забруднювальних речовин від діяльності промисловості та транспорту. Зупинимо варварське вирубування лісів та зелених зон.
Мораторій на вивезення лісу-кругляка буде продовжений.
Ми розробимо і запровадимо Комплексну програму відновлення довкілля на Сході України.

Ми перетворимо Україну на освітній і науковий центр Європи.
Суттєве збільшення розміру заробітної плати науковців і педагогів, вагомий соціальний пакет і заохочувальна оплата праці відповідатимуть цінності цих професій для суспільства.
Ми запровадимо нову культурну політику, спрямовану на об'єднання країни.
Україну об'єднають мова, духовність та народні традиції.
Державне фінансування розвитку національних культури й духовності, включно з державним замовленням, становитиме не менше 1% ВВП.

Українське село за комфортністю життя має стати справді європейським: з нормальними дорогами, якісними медициною та освітою, з інтернетом.
Після подолання економічної кризи, стабілізації фінансово-кредитної системи і надійного захисту права власності ми перейдемо до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі сільськогосподарського призначення, після виконання двох головних умов.
Всі земельні відносини мають бути унормовані. Для цього необхідно на 100% наповнити Державний земельний кадастр та повністю узгодити його з Реєстром майнових прав. Також має бути створена система запобігання земельному рейдерству.Запрацюють запобіжники від скуповування землі іноземцями та компаніями-нерезидентами.
Село вироблятиме не сировину, а готову продукцію. Це дозволить створити нові робочі місця та сприятиме розвитку соціальної сфери.
Дешеві кредити фермерам – це запорука розвитку села!
ПРОЕКТ ЗДІЙСНЕНО В ПАРТНЕРСТВІ
Made on
Tilda